Burak Deniz’den ‘Nilperi Şahinkaya’ açıklaması: ‘Şakanın dozu kaçtı’

‘Şahmaran’ dizisinin çekimleri için Adana’da bulunan Burak Deniz’in gittiği bir otelde taşkınlık çıkartarak Nilperi Şahinkaya ve sevgilisiyle tartıştığı sav edilmişti.

Şahinkaya’nın sevgilisiyle oturduğu masaya giden Deniz’in oyuncuya küfür ettiği ve devamında arbede çıkardığı ileri sürülmüştü.

MENAJERLİK ŞİRKETİNDEN AÇIKLAMA

Olayın akabinde oyuncunun menajerlik şirketinden yapılan açıklamada “Bugün Burak Deniz hakkında çıkan haberlerle ilgili olarak bir yanlış anlaşılma sonucu yemekli bir ortamda iki taraf ortasında yaşanan tartışmadan Burak Deniz’in kendi ismine üzgün olduğunu belirtmek isteriz. Lakin haberde ismi geçen oyuncu Nilperi Şahinkaya’ya rastgele bir küfür yahut hakaret içerikli kelam sarf edildiğine dair tezlerin gerçeği yansıtmadığının ehemmiyetle altını çizer, yaşanılan tartışmanın öteki hiçbir yere çekilmemesini rica ederiz” sözlerine yer verilmişti.

BURAK DENİZ: “İSTEMEDİĞİM BİÇİMDE ARKADAŞLARIMI KIRDIM”

Tartışmadan günler sonra açıklama yapan Burak Deniz ise olaya şahit olan herkesten özür diledi.

Instagram hesabından açıklama yapan Deniz, şu sözleri kullandı:

“Adana Sinema Şenliği nedeniyle bulunduğumuz otelde Nilperi Şahinkaya, erkek arkadaşı Emre Yusufi ve arkadaşı Deniz Akıncı ile yaşamış olduğum ve istemediğim halde arkadaşlarımı kırmamla sonuçlanan hadise nedeniyle tekrardan çok üzgün olduğumu belirtmek isterim. Şakalaşmak isterken dozajının kaçabileceğini düşünmediğim, epeyce tatsız geçen bir gecenin sabahında kendilerinden çabucak ve şahsen özür dilemek için gerek menajerim aracılığıyla gerekse de kendim direkt bağlantıya geçmeye çalıştım lakin başarılı olamadım.”

HERKESTEN TEKER TEKER ÖZÜR DİLEDİ

“Kamuoyu nezdinde yaşanan bu bahtsız olaydan ve topluma örnek teşkil etmeyen bu davranışımdan dolayı Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından ayrıyeten o gece olaya şahit olan herkesten teker teker özür diliyor, kamuoyuna bu türlü bir bahisle meşgul ettiğim için de ne kadar üzgün olduğumu tekrar belirtmek istiyorum. Umarım bu kırgınlıklar en kısa vakitte son bulur.”

Burak Deniz’in davranışları ve söylediklerini affetmeyen Nilperi Şahinkaya ise dava açmaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir