Başkan Esat Öztürk, kırsal mahallelerdeki vatandaşla buluştu

Mehmet UZEL / KAYSERİ (İGFA) – Mahalle sakinlerinin karşılaştığı şimdiki sıkıntıları ve taleplerini öğrenen Lider Öztürk, hazırlanan 70 proje hakkında vatandaşlara ayrıntılı bilgi verdi. Projelerin içeriği ve emelleri hakkında vatandaşlarla görüş alışverişinde bulunan Lider Öztürk, projelerin ilçenin toplumsal ve ekonomik gelişimine nasıl katkı sağlayacağını anlattı.

Vatandaşlar da ziyaretlerden memnuniyetlerini lisana getirerek, Lider Esat Öztürk’e takviyelerini belirttiler. Kırsal mahallelerde gerçekleştirilen bu buluşmaların, lokal idare ile vatandaşlar ortasındaki bağlantısı güçlendirdiği ve projelerin daha iştirakçi bir formda hayata geçirilmesine imkan sağladığı söz edildi.

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında yaptığı açıklamada, “Vatandaşlarımızla buluşmaktan büyük bir memnunluk duyuyorum. Onların görüşlerini dinlemek ve gereksinimlerini anlamak bizim için son derece değerli. Hazırladığımız projeleri vatandaşlarımıza anlatarak, onların iştirakini ve dayanaklarını sağlamak istiyoruz. İlçemizi daha ileriye taşımak için birlikte çalışacağız” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir